אנו מספקים שירות משנת 2010 למגוון לקוחות החל מעסקים קטנים ועד לחברות ענק.

אנו נותנים אחריות לכל עבודה אותה אנו מבצעים ועומדים מאחוריה. אנו גאים בכך שלמעלה מ 70% מהלקוחות שלנו חוזרים אלינו למיתוג של רכב חדש

אנו שומרים הכל בתוך הבית כדי להבטיח שליטה על האיכות ולכן העיצוב, ההדפסה, וההדבקה נעשית ע״י הצוות שלנו ולא באמצעות קבלנים חיצוניים מה שנותן לנו בקרה ושליטה על איכות העבודה שלנו.

אין לך מעצב? מתלבט לגבי האימאג’? מחפש רעיון לפרסום?
תן לנו לעזור לך!
בחברת Street Sign תמצא מעצב רב כישרון ונסיון שעומד תמיד לשירותך.

מדפסת הדגל בה אנו משתמשים היא מדפסת להדפסה בפורמט רחב – L25500 של HP.

רוב העוסקים בהדפסה בפורמט רחב בישראל משתמשים במכונות דפוס מהדור הראשון והשני, הסובלות מאי אחידות בהדפסה, שימוש בחומרים רעילים ומסוכנים ועבודה רב-שלבית ואיטית. חלק גדול ב”שם הרע” שיצא לחלק מעבודות ההדפסה בפורמט רחב (אותן אנו רואים לא פעם בכבישי ישראל) הינו תוצר של שימוש במכונות שאכן היו פסגת הטכנולוגיה בשנות ה-80′ וה-90′, אולם מבחינת איכות ההדפסה, אין זה מפתיע לראות כיום מדפסות משרדיות ואפילו ביתיות (!) המפיקות הדפסה באיכות העולה על איכות מכונות אלו.

מדפסת L25500 של HP איתה אנו עובדים, היא המובילה מסוגה בעולם מבחינת האיכות, המהירות והידידותיות לסביבה ומהווה את חזית הטכנולוגיה בהדפסה בפורמט רחב. זו מדפסת רב-תכליתית ללא תחרות לא רק במכונות מהדור הראשון והשני, אלא גם לגבי מכונות מהדור השלישי ומעלה (חיישנים).

בשל העלות הגבוהה של מדפסת מתקדמת זו, רק גופים מבוססים ויציבים בתחום יכולים להרשות לעצמם את עליית המדרגה המשמעותית הזו. בכדי לסבר את האוזן – בישראל ניתן לספור את כמות המדפיסים במכונות הדור החדש על פחות מכף יד אחת, כשחברת Street Sign כמובן ביניהם.

“. . . בכדי להשיג תוצאות מעולות, יש להשתמש בטכנולוגיה מעולה ובחומרים מעולים – אין כאן כל סוד או הפתעה. אי אפשר לצפות ששימוש בטכנולוגיה מיושנת ובחומרים בינוניים באיכותם –  תוביל לתוצאה מעולה – זה פשוט לא קורה וזה פשוט לא יקרה . . .”

המדפסת מאפשרת מגוון רחב מאוד של אפליקציות לשימוש הן במקום מקורה והן להצבה בחוץ, כמו לוחות מודעות, שילוט לתחנות אוטובוסים ועיטוף לרכבים, עם עמידות ושימושים רבים: משימושי גרפיקה לתערוכות ועד יישומים שונים לעיצובי פנים. רבגוניותה של המדפסת באה לידי ביטוי גם ביכולתה להדפיס על מגוון רחב של חומרי הדפסה, לרבות חומרי הדפסה ללא ציפוי, מדיה מצופה לסוגיה, בדי פוליאסטר ורשת ואפילו נייר זול ופשוט ללא כל טיפול! כל אלה מאפשרים לך מגוון אפשרויות רחב במיוחד, ללא עלויות התאמה וכיוונון יקרות.

אנו משתמשים רק בצבעי המקור של HP! צבעי הדיו HP Latex Inks שביצועיהם עולים על צבעי דיו מבוססי-ממסים, הינם חומרים ידידותיים לסביבה! מכיוון שכך, אין צורך באוורור מחומרים רעילים, דבר אשר לא רק משפר את איכות העבודה (אף אחד לא נהנה לעבוד ולהשקיע זמן רב בסביבה רעילה), אלא גם מקצרת משמעותית את זמני העבודה. כבונוס – משום שאנו חוסכים בעלויות אוורור ועלויות אנרגיה – אנו מעבירים את החיסכון אליך; כך תוכל לקבל מוצר טוב ובטוח יותר, במחירים טובים יותר.

בנוסף, לעיתים המבקר בדוכן שלך בתערוכה, במיוחד באזורים מקורים ו/או נטולי אוורור, עלול לחשוב שהוא נמצא בבית דפוס בגלל ריח השלטים שהודפסו בטכנולוגיות הישנות.
הצבעים איתם אנו עובדים מאפשרים לך להפיק הדפסים נטולי ריח, כך שלקוחותיך הפוטנציאליים יוכלו להתמקד באנשי המכירות שלך ובמוצרים שלך ולא ב-”כמה מסריח בדוכן”, או “איך אני לוקח את הפרוספקטים ועף מכאן כמה שיותר מהר…”.  הבדל קטן זה עלול להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון בתערוכה או באלמנט מסחרי קמעונאי.

אנו יודעים שאין דבר החשוב לך יותר מאיכות העבודה ומאיכות התוצר הסופי. טכנולוגיית הזרקת הדיו התרמית של HP, הינה טכנולוגיה חדשה יחסית בארץ, אולם בשימוש רחב היקף בעולם הגדול. חיישן המדפסת (Sensor HP Optical Media Advance) מאפשר איכות תמונה גבוהה ועקביות באופן אוטומטי הן באמצעות החיישן והן באמצעות השימוש בספקטרופוטומטר משובץ.

בניגוד לשיטות המיושנות בהן הפלט (ההדפסה) יוצא רטוב, והייבוש שלו תלוי במזג האוויר ומצריך חימום רב, בדור החדש הפלט יוצא יבש. כלומר תהליך הקיבוע מתבצע בתוך המכונה וכחלק אינטגרלי מתהליך הייצור ולא בייבוש חיצוני (כנהוג בדור הקודם) ובזמן קצר יותר משמעותית. הסביבה המבוקרת מביאה לתהליך ייצור מבוקר ואחיד המאפשר זמן הפקה קצר יותר, קיצור משמעותי בזמן המחזור והקטנת הסיכוי ל”מריחה” (שהינה תופעה נפוצה בהדפסה בפורמט רחב ומהסיבות העיקריות ל”שם הרע” של חלק מהעבודות בתחום). לשם בקרה נוספת, השימוש בחיישנים המתקדמים OMAS ו- ODD מצמצם עוד יותר את הסיכון ל”מריחה” ולאובדן החדות, כיוון שבניגוד לאמידה בעין, המכונה מוציאה תוצאה מדויקת, עקבית ואחידה – בכל הדפסה מחדש!

עקביות מדויקת הינה אחד הדברים החשובים ביותר בעיטוף צי –רכב וכן בעבודה רב-אתרית/רב-סניפית. עוצמתה  של העקביות: הצבע, איכות ההדפסה והפורמט הכללי קובעים את עוצמת המותג והאפקט השיווקי-פרסומי.
לא פעם אנו רואים בכביש או במגרש חנייה של חברה, 3 מכוניות של אותה חברה כשאחת בצבע אדום, השנייה באדום-כתום והשלישית באדום-צהוב. זה נראה רע, זה משדר חובבניות וזה גורם יותר נזק מתועלת.
אחידות ועקביות חיישני המדפסת שלנו תוודאנה שלכם זה לא יקרה!

אנקדוטה לסיום:
הידעת שמכוניות המרוץ בפורמולה 1 – מכוניות הדגל של העולם המוטורי, בחרו כבר מזמן להשתמש במדפסת ובטכנולוגיה בה אנו משתמשים? רזולוציה גבוהה וחיה חשובה לא רק למכוניות תצוגה ומרוץ, אלא גם לרכב שלך!

מהירות הינה דבר חשוב לא רק למכוניות מרוצים אלא גם לעסק שלך:
מהירות פי 3 ובאיכות גבוהה מאיכות הטכנולוגיות הישנות. הדפסות באיכות 300-400dpi (כמו איכות ההדפסות עד כה) מופקות אצלנו בשליש מהזמן (שכן כאמור: אין צורך בחימום כמו בדור הישן ואין תלות במזג אוויר, לכן אין גם צורך “לחפף” כדי לעמוד בלוחות זמנים).

כל זאת מבלי להתפשר על איכות!!!
היכולת שלנו עולה הרבה מעבר לכך, מאחר והמכונה שלנו יכולה להגיע עד 1200dpi (רק לשם ההשוואה – מדפסות מקצועיות ואיכותיות רבות לא עוברות 1000dpi בשחור-לבן, וודאי שלא בצבע)