מדבקות רשת לחלונות הרכב הוכיחה וממשיכה להוכיח את עצמה כאחד מסוגי פרסום המשתלמים ביותר .רק תחשוב על הפעמים בהם  נחשפת לפרסום  אפקטיבי זה על גבי חלונות רכב בנסיעה בעמידה בפקק ועוד.

 

המדבקות מותאמות לגודל הרכב בדרך כלל אנו נדע את גודל המדבקה לחלון הרכב ע”פ דגם במקרים נדירים נצטרך לבצע מדידה במקום. מגוון סוגי מדבקות החל ממדבקות רשת לחלון אחורי ועד מדבקה שקופה לחלון קדמי.

  • כשעושים מדבקות רשת לרכב אצלנו בסדנה המדבקה מעוצבת ע”י מעצב הבית
  •   מדבקה איכותית עם אחריות ל-3 שנים
  •  הדפסת המדבקה בפלוטר הטוב ביותר צבעים ורזולצייה באיכות של תמונה
  • הדבקה במקום או בבית העסק שלך  תנאי תשלום נוחים ביותר עד 12 תשלומים ללא ריבית והצמדה

ניתן לתאם עיצוב והדבקת מדבקות רשת לרכב מהיום להיום , אז למה אתה מחכה בוא להנות ממיתוג  איכותי ומשתלם לעסק שלך

הזמנת עבודה
משוחחים עם סוכן מכירות שמגבש בייחד עימכם הצעת מחיר בהתאם לסוג הרשת , סוג הרכב, הסוכן שולח לכם הצעת מחיר בפקס/אימייל ,לאחר שתאשרו את הצעת מחיר יתואם עימכם מועד להכנת גריפקה למדבקת הרשת

גרפיקה
מעצב הבית מכין סקיציה עיצובית בהתאם להנחיות מכם ולשפת המותג שלכם  (כמובן שאם יש לכם עיצוב אז פשוט מתחילים להדפיס) לאחר שאתם מרוצים מהעיצוב קובעים תאריך להדבקה ניתן לבקש שנאסוף ונחזיר ממכם את הרכב בתוספת תשלום.
הכנת הרכב לעיטוף 
כשהרכב מגיע במועד שתואם עימכם (עדיף שיגיע אחרי רחיצה )אנו מנקים ומכינים את הרכב מסירים מדבקות ישנות כל דבר אחר שיוכל להפריע להדבקה מלאה
הדבקת הרכב 
אחרי שהרכב נקי ומצוחצח צוות ההדבקות מתחיל בהדבקה (המדבקות מודפסות בדרך כלל לפני) שאורכת בממוצע 1-3 שעות תלוי בסוג ההדבקה וכמות החלונות שיש להדביק .